Menu Close

Paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-oji – išskirtinė diena mūsų valstybės istorijoje, tad lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė, norėdama paminėti šią svarbią visiems datą, pasitiko šventiniu renginiu.
Šventinis renginys buvo pradėtas iškilminga Tautine Giesme. Šventės metu vaikai deklamavo, dainavo, šoko, diskutavo, ką reiškia būti laisvos Lietuvos respublikos piliečiu, kaip svarbu saugoti ir mylėti savo šalį.
Išskubėję į lauką, mažieji maloniai nustebino, pradžiugino gatvės praeivius: linkėdami laimės ir laisvės artėjančios kovo 11-osios proga, dalino jiems savo pagamintas trispalves širdeles.
Įprasminant šią dieną, prisijungėme ir prie Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Pasaka“ pilietinės iniciatyvos „Kol rankoj ranka – gyvuos Lietuva“, organizuotos Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“. Šios akcijos metu, susikibę rankomis apjuosėme savo įstaigą, taip išreikšdami bendrystę, vienybę ir pasididžiavimą mūsų valstybe.
Už gražią šventę dėkojame mūsų ugdytiniams, jų tėveliams, organizatoriams: mokytojoms Virginijai Dobilienei, Dalei Savickaitei, Astai Rauluševičienei ir visai ugdymo įstaigos bendruomenei.