Orientacinio sporto šventė „Surask lobį“ skirta šeimos dienai

Gegužės  15 dieną į darželį  susirinko „Kiškučių“  grupės vaikučių tėveliai, sesės ir broliukai, kai kurių ir seneliai.  Čia juos pasitiko draugiškai nusiteikę katinas Leopoldas ir du draugai peliukai. Leopoldas išdavė paslaptį, kad darželio kieme yra paslėptas brangus lobis ir patarė kaip reikės jo ieškoti. Kad būtų lengviau lobio ieškoti, jis išdalino žemėlapius, kuriuose buvo pažymėtos stotelės su užduotimis ir judėjimo kryptimis.            

Pradžioje linksmai pasimankštinę, visi susirikiavo prie starto linijos.     Įveikus tamsų tunelį reikėjo perlipti nuvirtusį rąstą, nučiuožti čiuožykla, pataikyti į lanką krepšinio kamuolį, teisinga kryptimi pilotuoti popierinį lėktuvėlį ir pasukti galveles „mįslių“ stotelėje. Tam „Kiškučiams“ prireikė ir tėvelių ir sesių bei brolių pagalbos.          

Sako kas ieško, tas randa. Sėkmingai įveikę  užduotis pasiekėme finišą.  Netrukus surastas lobis buvo vaikučių rankose, o  puikiems pagalbininkams buvo įteiktos nuoširdžios padėkos.  „Kiškučių“ šeimos dar neskubėjo išsiskirstyti. Visi kartu aptarėme šventės nuotykius, dalinomės patirtais įspūdžiais, pasivaišinome suneštinėmis vaišėmis.   

Tikimės, kad diegiamos  orientacinio sporto žinios ir  įgyta nauja patirtis   vaikučiams  bus naudingi.  Kad vaikystėje pajaustas judėjimo džiaugsmas, taps įpročiu ir ateityje.

„Kiškučių“ grupės vyresnioji auklėtoja Dalė Savickaitė