Projektas „Sveikas maistas – sveikas aš“

Spalio mėnesio 15-26 dienomis šį projektą vykdė „Nykštukų“ ir „Ančiukų“ grupės. Projektu siekėme keisti ugdytinių ir jų tėvų  požiūrį į sveikos gyvensenos nuostatų formavimą.

Organizuojant ugdymą, mokėmės sveikos mitybos pagrindų, patys daug gaminome skanių ir sveikų patiekalų, ragavome ir atrasdavome  vis naujus skonius. Stengėmės rinktis kuo daugiau  maisto produktų, sudarančių piramidės pagrindą, o sveikų ir skanių patiekalų receptais mielai dalijosi ugdytinių tėveliai. Taip pat vaikai sveikos mitybos įgūdžius ugdėsi žaisdami, vaidindami, naudodami įvairias dailės priemones ir kt. Ugdėme ir pažintinius gebėjimus: atpažinome spalvas, skaičiavome, lyginome, aptarėme  įvairių maisto produktų įtaką mūsų sveikatai.

Respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „Ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatos stiprinimas darželyje ir šeimje“, vykusioje Kauno lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ apie įgyvendintą projektą pristatėme stendinį pranešimą „Sveikos mitybos nuostatų formavimas darželyje“ .

Labiausiai džiaugiamės, kad mūsų ugdytiniai ragauna vis daugiau įvaresnių vaisių, daržovių ir nori augti sveikais.

„Ančiukų“ gr. auklėtoja Violeta Butkuvienė