,,Ežiukų” grupės ugdytiniai kartu su savo tėveliais dalyvauja ,,Sveikatiados” konkurse – ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai”

Su dideliu noru ir geranorišku nusiteikimu, kartu su ,,Ežiukų” gr. ugdytiniais  nutarėme dalyvauti konkurse – ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai”.  Kadangi šio konkurso tikslas – kuo daugiau vaikščioti ir skaičiuoti žingsnius, nutarėme organizuoti žygį į mišką. Šiai idėjai labai pritarė ugdytinių tėveliai ir geranoriškai pasisiūlė lydėti vaikučius žygyje,  padėti suskaičiuoti nueitus žingsnius.

 

 

Spalio 3d. šeštadienio rytą visi susirinkusieji leidosi į žygį, kuris vyko Prienų mieste ,,Žvėrinčiaus” miške. Su gera nuotaika ir tikslu įveikti  ,,10 000 žingsnių” leidomės ,,Žvėrinčiaus miško taku”. Kartu su tėveliais vaikai skaičiavo savo žingsnelius,  juos fiksavo riešiniais žingsniamačiais.

 

Žygio metu, keletą kartų vaikai sustojo poilsio laikui. Vieni vaikai savo įspūdžius perteikė piešdami kreidelėmis ant tako, kiti leido laiką aktyviai: vaikščiojo ir bėgiojo po mišką, stebėjo gamtą, o ir atrado daug įdomybių miške. Rinko kankorėžius, grybus, šakeles, tyrinėjo aplinką, dalinosi įspūdžiais vieni su kitais. Eidami Nemuno pakrante, stebėjo  besikeičiančius vaizdus, skraidančius paukščius. Aktyviai leisdami laiką, vaikai, samprotavo ir kūrė savo istorijas, pasakojo draugams ir tėvams.

 

 

Viso žygio metu jautėsi didelis vaikų noras aktyviai leisti laiką, judėti, būti gryname ore. O, svarbiausiai, kad vaikai buvo linksmi, laimingi ir visą laiką su šypsenomis. Pabaigoje žygio, skaičiavome savo nueitus žingsnelius. Smagu, jog pasiekėme tikslą. Pagal  riešinį žingsniamatį tai buvo akivaizdžiai matyti. Kiekvienas sužingsniavo apie 9 756 žingsnelius. Nors ir truputį pavargo, bet visi žygio dalyviai buvo laimingi. Vaikai buvo apdovanoti medaliais už dalyvavimą konkurse: ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai”.

 

Žygį   organizavo ,,Ežiukų” grupės pedagogės Daiva Selvinavičiūtė, Auksė Aleksandravičienė